"سورنا" کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان

"سورنا" کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیانسورنا کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان

در روابط اقتصادی برای انجام معامله، حداقل دو طرف و یا به عبارت بهتر دو مبادله‌گر وجود دارند که نقش اساسی را در معامله داشته و به‌ «طرف عرضه» و «طرف تقاضا» تعبیر می‌شوند. وقتی محصول عرضه می‌شود و برای تبادل آن قیمتی تعیین می‌گردد، مبادله اقتصادی تحقق نمی‌یابد مگر آنکه اولاً برای آن محصول متقاضی وجود داشته باشد، ثانیاً متقاضی قیمت تعیین‌شده را متناسب با، ارزش محصول عرضه‌شده بداند و ثالثاً توانایی پرداخت بهای محصول را داشته باشد. مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا با انعقاد تفاهمنامه فی مابین فن بازار ملی ایران و صندوق توسعه فناوری نوین به عنوان "کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان" شرط سوم را محقق می‌کند و یا زمینه آن را فراهم می‌کند. این خدمت از سویی وسیله‌ای برای افزایش قدرت خرید به‌ صورت تأمین منابع مالی مورد نیاز «طرف تقاضا» و از سوی دیگر ابزاری برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان «طرف عرضه» می‌باشد.

 

"سورنا" کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان

مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا به عنوان کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان مفتخر است آمادگی خود را جهت اعطای تسهیلات کم بهره به خریداران به عنوان یکی از معدود شرکت‌های تایید صلاحیت شده فن بازار ملی ایران، اعلام نماید.

این خدمت که در راستای مشتری‌مداری، تأمین اعتبار خریداران محصولات دانش بنیان صورت می‌گیرد، موجب  افزایش درآمد ناخالص ملی، درآمد سرانه و توسعه بازار محصولات دانش بنیان خواهد بود.

علاقمندان محترم می توانند در صورت تمایل به دریافت تسهیلات کم بهره لیزینگ جهت خرید محصولات دانش بنیان، فرم‌های مربوطه را تکمیل و به آدرس Info@sorenacenter.ir ارسال نمایند.

فرم درخواست تسهیلات لیزینگ (خریدار)

 

فرم درخواست تسهیلات لیزینگ (فروشنده)
     
فرم اطلاعات تکمیلی تسهیلات لیزینگ (خریدار)  

فرم اطلاعات تکمیلی تسهیلات لیزینگ (فروشنده)

 

راهنمای نحوه ارائه درخواست تسهیلات لیزینگ

آیین نامه طرح لیزینگ محصولات شرکت‌های دانش بنیان