پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور در تهران

پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور در تهران
پانزدهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور، از صبح روز یکشنبه مورخ 1393/09/23 تا روز چهارشنبه  مورخ 1393/09/26 از ساعت 16–9 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد.

در این نمایشگاه که همزمان با بزرگداشت هفته‌ی ملی پژوهش و فناوری برپا می‌شود، بیش از 350 مرکز تحقیقاتی و علمی، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان وابسته به این حوزه، آخرین یافته های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود را ارائه و به نمایش عموم خواهند گذاشت.

 پازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور که بزرگ‌ترین رویداد عرصه تحقیقات و پژوهش کشور محسوب می‌شود، در دو بخش پژوهش و فن بازار برگزار می‌شود. در بخش پژوهش؛ دانشگاه‌های معتبر کشور، موسسات آموزش عالی، پژوهشکده‌های بزرگ که در دانش‌های بنیادین فعالیت دارند، معاونت‌های پژوهشی وزارتخانه‌ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی و معاونت پژوهشی نهادهای علمی و پژوهشی کشور، معاونت‌های پژوهشی بانک‌ها، بیمه و اتحادیه‌ها و انجمن‌های علمی نهادها و ارگان‌های دولتی و خصوصی ، نهادهای نیروی مسلح و انتظامی حضور دارند. در بخش فن بازار نیز که دارای بیش از 100 غرفه بوده و مراکز رشد، پارک‌های علمی و فناوری، شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های صنعتی حضور می‌یابند، پژوهش‌ها و کارهای تحقیقاتی که قابلیت اجرایی دارند ارائه می‌شود.