همه چیز درباره اولین استارتاپ ویکند یزد

همه چیز درباره اولین استارتاپ ویکند یزد
اولین رویداد استارتاپ ویکند در حالی در یزد برگزار شد که با استقبال پرشور و موثر دانشجویان، دانش آموختگان، مدیران تجاری و به ویژه مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا همراه بود. این رویداد که همه ساله در هفته جهانی کارآفرینی برگزار می شود، امسال برای اولین بار در یزد و 4 شهر دیگر ایران و همزمان با بیش از 200 شهر دنیا برگزار شد.

همه چیز درباره اولین استارتاپ ویکند یزد/ سورنا

طبق استاندارد استارتاپ ویکند بعد از ظهر روز اول بعد از ایراد سخنرانی تمام کسانی که ایده داشتند، اعلام آمادگی کرده و هر یک فقط 60 ثانیه برای ارائه ایده خود و جلب نظر حضار زمان داشتند. بعد از این مرحله برگه های رای بین شرکت کنندگان توزیع شده و هر یک امکان انتخاب سه تا پنج ایده را داشتند. البته همزمان تمام کسانی که ایده داشتند می‌توانستند طی مدت 20 دقیقه ای رای گیری، نسبت به معرفی ایده خود و جذب رای اقدام کنند.

روز دوم و صبح روز سوم همه گروه ها با شعار " کار، کار، کار" به پرورش و اجرای ایده خود پرداختند. بعد از ظهر روز سوم ارائه نهایی و داوری برگزار شد و 5 ایده برتر معرفی شدند که در این رویداد، «تیم سما» با حضور جناب آقای مهندس قانع به عنوان صاحب ایده، سرکار خانم مهندس شکاری و سرکار خانم مهندس عباسی نمایندگان مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا و با حضور آقایان غلامی، شاکری، بنی هاشمی، آذریان و سرکار خانم وکیلی  با ارائه طرح سامانه پیام صوتی، توانست رتبه اول را کسب کند.

همه چیز درباره اولین استارتاپ ویکند یزد/ سورنا

اولین استارتاپ ویکند یزد/ سورنا