هشتمین نمایشگاه اینوکس2016-کیش

هشتمین نمایشگاه اینوکس2016-کیش


هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین المللی  بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

کیش-2016

به دنبال استقبال فعالان اقتصادی، مدیران و سیاست‌گذاران حوزه‌های بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی از هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و دومین نمایشگاه بین‌المللی، بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی در آبان ماه امسال نیز برای هشتمین بار این نمایشگاه در کیش برگزار خواهد شد.

مدیر نمایشگاه اینوکس در مصاحبه خود با روزنامه دنیای اقتصاد به ذکر جزئیبات بیشتر در مورد نمایشگاه 2016 پرداختند.

مدیر نمایشگاه اینوکس 2016 با اشاره به رفع کامل تحریم‌ها و رونق اقتصاد ایران و با توجه به استقبال گسترده شرکت های داخلی و خارجی از نمایشگاه 2015،  امید وار است که همچون گذشته با تعامل سازنده و ارزشمند با سازمان منطقه آزاد کیش، اینوکس 2016 را با حضور بسیار گسترده‌تر بازار پول و سرمایه ایران برگزار کنند..

مدیر نمایشگاه افزود: مذاکره با علاقمندان خارجی سرمایه‌گذار در ایران نیز برای حضور پربارتر در نمایشگاه امسال آغاز شده است. همچنین اطلاع‌رسانی اولیه برای بخش‌های داخلی نیز انجام شده تا مجموعه‌های داخلی و خارجی با برنامه‌ریزی دقیق‌تری در این نمایشگاه حضور یابند. وی در ادامه گفت: برای ترغیب بخش دولتی و خصوصی، جهت حضور در نمایشگاه و سمینارهای امسال، در تدارک گزارش تمام فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته و نیز درج مباحث کارشناسی و تخصصی در قالب مجموعه کتاب و فیلم هستیم که برای شرکت‌ها در تیراژ گسترده جهت استفاده دست‌اندرکاران و حاضرین نمایشگاه و علاقمندان عرضه می‌گردد.

وی همچنین گفت: برای تکمیل اطلاع رسانی بی‌وقفه به مخاطبان، وب‌سایت جدید نمایشگاه با قابلیت‌های تازه به طور روزانه در خصوص رویداد بزرگ کیش اینوکس 2016 فعال شده است.  آریا حمیدیان همچنین گفت: با توجه به تجربه اینوکس2015 در درج اطلاع رسانی نمایشگاه ویژه‌نامه‌های تخصصی و روزنامه‌های پرتیراژ اقتصادی داخلی و انگلیسی‌زبان اینکار ، با برنامه‌ای جدی‌تر پیگری می‌شود. وی در پایان اظهار داشت: در فضای پس از رفع تحریم‌ها، بنگاه‌های بزرگ بانکی و بیمه‌ای و شرکت‌های بورسی و نیز سرمایه‌گذاران خارجی با مباحث و مسائل تازه‌ای مواجه خواهند شد که به دلیل تحریم‌های دیرساله، هرگز به بوته نقد و نظر نرسیده است. ما سعی داریم با این نگاه، طرحی نو در ارائه مباحث جدید و نشست‌های جانبی نمایشگاه دراندازیم.