موسسه کارآفرینی گوگل معرفی کرد «‌صبا‌ ایده» در جمع 50 شرکت برتر نوپای جهان

موسسه کارآفرینی گوگل معرفی کرد «‌صبا‌ ایده» در جمع 50 شرکت برتر نوپای جهانموسسه  کارآفرینی گوگل در سال 2010 تاسیس شده و تاکنون بیش از 2000 گفتگو و کنفرانس را در شهرهای مختلف برگزار کرده است. این موسسه امسال برای اولین بار در یک کنفرانس جهانی اقدام به معرفی 50  شرکت نوپای برتر سال 2015 از میان 200 شهر از سراسر دنیا کرده که در این میان نام شرکت صباایده که توسعه دهنده سرویس «آپارات» هم هست به چشم می‌خورد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت صبا ایده، موسسه کارآفرینی گوگل برای انتخاب شرکت های برتر حوزه فناوری و اینترنت، ملاک های خاصی در نظر گرفته است و داوران با توجه به گزارش‌ها و استانداردهای لازم و پیش بینی روند پیشرفت و رشد شرکت ها، فرهنگ سازمانی و فعالیت های تیمی، برترین آنها را انتخاب می کنند.

داوران بعد از بررسی های همه جانبه، لیستی شامل 50 شرکت را به عنوان شرکت های برتر معرفی کرده اند. در لیست شرکت‌های برترمعرفی شده، شرکت صبا ایده تنها شرکت ایرانی انتخاب شده است. داوران این رویداد، در راستای انتخاب هر شرکت، نقاط کلیدی و معیارهای موفقیت آن را ذکر کرده اند.

صبا ایده/سورنا

از نگاه داوران با توجه به ضریب نفوذ بالای اینترنت در ایران نسبت به سایر کشورهای منطقه و گسترش روز افزون کسب و کارهای آنلاین دراین حوزه، شرکت صبا ایده، ظرفیت های بی نظیری را به ارمغان آورده است. بر اساس آمار، سرویس‌هایی نظیر آپارات، فیلیمو، میهن بلاگ و آژانس تبلیغات آنلاین صباویژن ماهانه نزدیک به 34 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد را در کشور پوشش می‌دهند.

داوران همچنین چابکی و بازده بالای تیم اجرایی و فنی صبا ایده، دستیابی به فناوری‌های نوین و بومی‌سازی آنها در جهت مدیریت سرویس‌های پرترافیک اینترنتی و همچنین تمرکز روی سرمایه‌های فکری مانند اکثر شرکت‌های دانش بنیان را از دیگر دلایل انتخاب این شرکت برشمرده‌اند.

منبع :"سایت http://itiran.com/ "

صبا ایده/سورنا