مایتی لبز بزرگترین رویداد کارآفرینی

مایتی لبز بزرگترین رویداد کارآفرینی


"مايتی لبز" چيست ؟

" مايتی لبز"  (Mighty Labs) يک برنامه پيش شتاب‌دهنده برای کارآفرين‌های درحال رشد است که آماده‌اند ايده‌هايشان را به کسب و کارهای پررونق تبديل کنند

.

مايتی لبز درست در قلب برلين، پايتخت کنونی استارتاپ های اروپا با همکاری با کارآفرينان جوان، ايده‌های آنها را به خدمات و محصولاتی قدرتمند تبديل می‌کند، برای کسب وکارهايشان بازاريابی می‌کند، يک تيم فوق‌العاده در اختيارشان می‌گذارد، مدل کسب و کار طراحی می‌کند و آنها را برای ارائه مناسب جهت جذب سرمايه آماده می‌کند.

اين برنامه در حين يادگيری و توليد نمونه‌های اوليه با شبکه سازی مناسب کمک می‌کند تا ايده‌های کارآفرينان به واقعيت تبديل شوند. به عنوان يک پيش شتابدهنده، مايتی لبز به کارآفرينان کمک می‌کند تا پيش از آنکه سرمايه‌ی اوليه ای را جذب کنند يا به يک شتابدهنده ملحق شوند، قدم های اوليه‌ی خود را به سوی راه‌اندازی يک کسب و کار نو بردارند. به زبان ديگر مايتی لبز جايی برای تبديل رويای راه‌اندازی یک کسب و کار موفق به واقعيت است.

در مایتی لبز شرکت‌کنندگان با بهترين راه و روش کارآفرينی در اروپا آشنا خواهند شد، دوره تمرينی فشرده‌ای را پشت سر خواهند گذاشت و با کارآفرينان ديگر تبادل اطلاعات و تجربه خواهند کرد تا پس از برگشت به خانه آماده راه اندازی کسب و کارشان باشند. اين دوره مايتی لبز متمرکز بر کارآفرينان حوزه خاورميانه و شمال آفريقا خواهد بود.

نکاتی درباره برنامه

اين برنامه از دو دوره‌ی ۱۰ روزه تشکيل شده و در بتاهاوس سرزنده‌ترين فضای همکاری (Co-Working Space) در برلين برگزار می شود و يک مرحله منتورينگ آنلاين و فشرده را نيز در برخواهد گرفت. دوره ی اول از ۱۵ تا ۲۷ اکتبر ۲۰۱۶ یعنی ۲۴ مهر تا ۳ آبان ۱۳۹۵ با تمرکز بر پرورش محصول، طراحی کسب و کار و تبادل ايده‌ها با شرکت کارآفرين هايی از سراسر دنيا برگزار می‌شود. دوره‌ی حضوری دوم از ۱۶ تا ۲۶ ژانويه ۲۰۱۷ مصادف با ۲۷ دی تا ۷ بهمن ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد و بر منتورينگ شخصی و بازاريابی متمرکز خواهد بود. اين دوره با يک رويداد خاتمه می‌يابد که در آن به شرکت‌کنندگان فرصت ارائه ايده‌هايشان در مقابل يک گروه بين‌المللی متشکل از فرشتگان سرمايه‌گذار (Angel Investors)، منتورها، افراد تاثيرگذار و حاميان داده می‌شود.

مايتی لبز برای کارآفرينانی که به دنبال راه‌اندازی ابتدايی محصول‌شان هستند، می‌خواهند به يک شتاب‌دهنده ملحق شوند و يا به دنبال جذب سرمايه‌ی اوليه برای پروژه‌های نوپای خود هستند يک برنامه‌ی ايده‌آل به شمار می رود.

حمايت مالی

برای برخی از تیم‌ها تعداد محدودی بورسيه مالی پيش‌بينی شده است، البته افرادی که زودتر ثبت نام کنند شانس بيشتری برای دريافت آنها خواهند داشت.

 

منبع خبر : زومیت