ششمین نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام Muslim World Biz


 

ششمین نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام Muslim World Biz که به اختصار MWB نامیده میشود در تاریخ ۵ تا ۸ آبان ماه سال جاری با محور های صنعت، تجارت، آموزش عالی جهان اسلام و گردشگری اسلام، امروز در پایتخت کشور مالزی افتتاح شد.

ششمین نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام Muslim World Biz/سورنا

این مجمع با ایجاد فضای مناسب برای ملاقات، آشنایی و ارائه خدمات و محصولات به بازار بکر سرمایه های کشورهای اسلامی، دیدار با مدیران صنایع مختلف و برقراری رابطه اثرپذیر برای پیشبرد اهداف تجاری وکسب اطلاعات روز درباره کشورهای اسلامی، حائز اهمیت است.

یکشنبه شب تیم های شرکت کننده در نمایشگاه در حضور جناب "فیصل" که مدیر این رویداد هستند، به بیان ویژگیهای محصولات و خدمات خود پرداختند.

در شروع نشست نماینده سورنا "زینب عباسی" به بیان نیازها و انتظارات خود از نمایشگاه پرداخت و تیمهای شرکت کننده از استانهای مازندران ، گیلان، لرستان، کردستان و بوشهر، دستاوردها و محصولات دانش بنیان خود را معرفی و عرضه کردند.

همچنین در این نشست "دکتر خالد سعیدی" ریاست پارک علم و فناوری کردستان و "زنگویی" معاون دفتر همکاریهای تجاری جهان اسلام نیز حضور یافته و در بیان خواسته های شرکت کننده گان به تکمیل موارد درخواستی پرداختند.