شتابدهنده آوا تک

شتابدهنده آوا تک


آواتک یک شتابدهنده کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) است که کارآفرینان را برای رسیدن به موفقیت همراهی می‌نماید. در این شتابدهنده کارآفرینان مشتاق از طریق ارائه آموزش‌های کارآفرینی، مربیگری، سرمایه‌ی اولیه Seed Funding) ) و فضای کاری خلاق حمایت می شوند.

حمایت های آواتک:

 سرمایه اولیه (۲۵ میلیون تومان سرمایه نقدی به علاوه خدمات و امکانات آواتک)، مربیگری (دریافت تجربیات از زبان مربیان و کارآفرینان برتر داخلی و خارجی)، فضای کاری (محیط کاری مناسب برای استارتاپ‌ها که منجر به افزایش خلاقیت و بهره‌وری می‌شود)، آموزش (کارگاه‌های مرتبط، دوره‌های آموزشی، بهترین ابزارها و الگوهای موفق جهانی)

برای پیوستن به دوره رایگان آواکمپ، باید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کرده و از فرایند گزینش عبور کنید،  ۲۰ تیم برتر انتخاب شده، وارد دوره ۲ ماهه پیش شتابدهی می‌شوند. دوره ای که در آن آموزش‌های فشرده دریافت می‌کنند و دسترسی به فضای کاری دارند. آنها برای این امکانات هیچ هزینه‌ای نمی‌پردازند، مدل کسب و کار خود را اعتبارسنجی می کنند، درک بهتری از مشتریان خود پیدا می کنند، محصول اولیه خود را می سازند، کشش اولیه ایجاد شده وشبکه خود را گسترش می دهند.

معرفی اجمالی محصولات شتابدهی شده توسط آوا تک

 

  • رونگار

 

رونگار یک پلتفرم طراحی آنلاین  گرافیک است؛ كه فعاليت خود را با طراحی آنلاين كارت ويزيت شروع كرده است، به صورتي كه شما دیگر برای طراحی کارت ویزیت خود، نیازی به طراح ندارید و می‌توانید در رونگار، طرح مورد علاقه خود را از بین هزاران طرح آمادۀ دسته‌بندی شده انتخاب، شخصی‌ سازی و در نهایت سفارش چاپ دهید.

  • کالنتیفای

کالنتیفای یک راه حل خودکار برای مدیریت مجموعه است. بزرگترین مشکل در استفاده از کاتالوگ های  کاغذی سنتی، زمان زیاد لازم برای جستجوی یک شی کلکسیونی در آنهاست. تصور کنید که در مجموعه تمبر خود، تمبری را یافته اید که جز تصویر آن اطلاعات دیگری همچون نوشته و علامت در دسترستان نیست. چگونه می خواهید این تمبر را در کاتالوگ بیابید؟ چگونه میخواهید بدانید که آیا این تمبر را در مجموعه دیگر خود دارید یا خیر ؟ چگونه می خواهید ارزش آن را بیابید؟ راه حل چیست؟ با کالنتیفای شما فقط تصویر تمبر را نیاز دارید. این تصویر را به سامانه داده و کالنتیفای تمامی اطلاعات لازم و قیمت تمبر را به شما می دهد.

  • مانیشن

مانیشن یک پلتفرم آنلاین برای معاملات ملکی است که بر روی آژانس های املاک تمرکز دارد. در مانیشن ارتباطات مؤثر بین آژانس های املاک، مالکان و متقاضیان برقرار می شود و در نتیجه معاملات بهتری انجام خواهند شد.

  • نظربین

استفاده از الفاظ نامناسب در نظرهای ایجاد شده توسط کاربران وب سایت ها یک مشکل شناخته شده است. اما تا به حال هیچ سیستمی برای کنترل این مسئله در زبان فارسی وجود نداشته است. نظربین یک سیستم خودکار است که نظرات کاربران را با سرعت و به آسانی بررسی و منتشر می کند. نظرهایی که خارج از استاندارد باشند توسط این سیستم حذف می شوند.