جلسه آشنایی با امکانات و نیازهای پژوهشگاه ایران، مرکزی وابسته به سازمان انرژی اتمی ایران

جلسه آشنایی با امکانات و نیازهای پژوهشگاه ایران، مرکزی وابسته به سازمان انرژی اتمی ایران
جلسه آشنایی با امکانات و نیازهای پژوهشگاه ایران، با حضور جناب آقای «دکتر سید پژمان شیرمردی» رئیس مجتمع پژوهشی مرکزی یزد در سالن کنفرانس مرکز فناوری اقبال:

جلسه آشنایی با امکانات و نیازمندی‌های پژوهشگاه ایران مرکز، روز دوشنبه مورخ 1393/09/10 برگزار گردید. این جلسه با همکاری پارک علم و فناوری و پژوهشگاه ایران مرکز وابسته به سازمان انرژی اتمی ایران تشکیل شد.

جناب آقای «دکتر سید پژمان شیرمردی» رئیس مجتمع پژوهشی مرکزی یزد به اتفاق هیئت همراه، جناب آقای «مهندس شهرام شکوهی» معاونت پشتیبانی پارک علم و فناوری یزد، جناب آقای «دکتر احمد رضا فقیه خراسانی» معاونت فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد و جمعی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری در این جلسه حضور داشتند.

در آغاز جناب آقای «دکتر احمدرضا فقیه خراسانی» ضمن خوش آمدگویی به جناب آقای «دکتر شیرمردی» و همراهان، هدف از تشکیل جلسه را اینگونه تشریح نمودند:

1.        معرفی امکانات این مجموعه نظیر آزمایشگاه‌های پیشرفته برای استفاده‌ کنندگان
2.        آشنایی با نیازمندی‌های پژوهشگاه ایران

در ادامه «دکتر شیرمردی» ضمن معرفی پژوهشگاه ایران مرکز، به این نکته اشاره فرمود که جهت تامین و رفع نیازهای پژوهشگاه ترجیحا از خدمات و محصولات شرکت‌های دانش بنیان و فناور داخلی استقبال خواهند نمود. بنابراین همکاری با این پژوهشگاه می‌تواند فرصت مناسبی را جهت ارتقاء شرکت‌های فناور و دانش بینان داخلی فراهم نماید.

در پایان نمایندگان برخی از شرکت‌های حاضر در جلسه به معرفی محصولات خود پرداختند. همچنین سرکار خانم «مهندس چمن‌زاری» نماینده مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا به معرفی شرکت سورنا و فعالیت‌های این مرکز پرداخت. سپس رئیس مجتمع پژوهشی مرکزی یزد از برخی شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری بازدید نمودند و از نزدیک شاهد فعالیت‌ها و تلاش‌های صورت گرفته توسط آن‌ها بودند.