تیزر تبلیغاتی و مستند صنعتی (سورنا)

تیزر تبلیغاتی و مستند صنعتی (سورنا)تیزر تبلیغاتی و مستند صنعتی

سازمانها و شرکتها در راستای تحقق اهداف و چشم انداز خود فعالیت های مختلف و پیچیده ای را انجام می دهند. اما سازمانهای برتر و پیشرو فعالیت ها و فرآیندها کسب و کار خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه، با کیفیت و با صرف منابع و هزینه ی موثر انجام می دهند.
انتخاب نمایه یا تصویری که به بهترین وجه فعالیت های یک سازمان یا شرکت را به بازار هدف معرفی کند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تاثیری مهم بر چگونگی قضاوت مشتری از آن برند خواهد داشت.
هسته ی مرکزی فعالیت های ما، خلاقیت است. در اتاق ایده پردازی مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا گروهی از متخصصان بازاریابی، نویسندگی خلاق و هنر حضور دارند که خلاقانه ترین ایده ها را در ساخت تیزرهای تبلیغاتی و مستندهای صنعتی برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان به کار می برند.

تیزر تبلیغاتی (سورنا)

تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی با استفاده از تکنیک‌های هوشمندانه و همکاری تنگاتنگ با مشتریان موجبات رسیدن به همه ایده‌­آل­‌های هزینه و کیفیت را فراهم می‌نماید. سرویس­ جلوه­‌های ویژه و انیمیشن یکی از مهمترین بخش‌­ها در تولید کلیپ­‌های تصویری می‌­باشد و بسته به نوع فعالیت و برند مشتری از قسمت­‌های مختلف انیمیشن دو بعدی، سه­ بعدی و کامپوزیت تشکیل شده است. گروه VFX متشکل از بخش‌­های Matte Painting, Rendering, Lighting, Texturing, Modeling  نقش اساسی در خلق تصاویر فرا واقعی و یا ایجاد شرایطی که امکان فیلم برداری آن ناممکن یا بعضأ بسیار پر هزینه است را ایفا می­‌کند.

مستند صنعتی (سورنا)

مستند صنعتی

مستندسازی، ارائه خدمات تبلیغاتی در سطح پیشرفته در راستای ساخت مستندهای صنعتی و تولید گزارش از خط تولید با استانداردهای بین المللی و به زبان­‌ های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و عربی می­ باشد. ارسال و پخش مستند در نمایشگاه­‌های داخلی، اروپایی و آسیایی به معنای بهره‌­ برداری بیش‌تر و حضور موثرتر برای صاحبان محترم صنعت و تجارت می‌­باشد. ما، مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا، همواره در صدد هستیم با بکارگیری هوشمندانه تکنیک‌­ها، از لحاظ هزینه و کیفیت و نیز همکاری تنگاتنگ با مشتریانمان، آن­‌ها را برای رسیدن به همه ایده‌آل­‌ها و اهدافشان به صورت کاربردی و پویا یاری نماییم.

از دیگر خدماتی که در راستای معرفی هر چه بهتر یک برند یا سازمان به بازار هدف ارائه می‌­دهیم، عبارتند از:

  • طراحی گرافیک (طراحی لوگو، ست اداری، کاتالوگ، بیلبورد، شعار تبلیغاتی، بسته بندی و ...)

  • عکاسی تبلیغاتی (عکاسی صنعتی، مدلینگ، 360 درجه، مواد غذایی و ...)

  • مالتی مدیا ( معرفی محصولات و خدمات، گشت مجازی و ...)

کاتالوگ تیزر تبلیغاتی و مستند صنعتی

 

کاتالوگ کل محصولات

   

درخواست آنلاین محصولات