بانک های بزرگ برای ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان با صندوق نوآوری و شکوفایی هم پیمانی می کنند

بانک های بزرگ برای ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان با صندوق نوآوری و شکوفایی هم پیمانی می کنند


 

 

بانک های ملی ایران، صادرات، کشاورزی، صنعت و معدن، قرض الحسنه مهر ایران، پارسیان و سینا برای ارائه تسهیلات گوناگون به شرکت های دانش بنیان با صندوق نوآوری و شکوفایی هم پیمانی می کنند .

دکتر بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در مراسم افتتاحیه شعبه بانک سینا در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان گفت: این صندوق به منظور مشارکت گسترده بانک ها برای ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان و پیشگیری از افزایش تعداد نیروی انسانی شاغل در صندوق نوآوری و شکوفایی  بخش اعظم فعالیت در زمینه ارایه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان را از طریق بانک ها به انجام می رساند.

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی از همکاری این صندوق با ۵ بانک کشور خبر داد و گفت:‌ در حال حاضر با بانک‌های سینا، آینده، صادرات، مهر ایران و بانک ملی همکاری داریم، ضمن آنکه با سه بانک کشاورزی، صنعت و معدن و پارسیان وارد عقد تفاهم‌نامه شده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال طرح دانش‌بنیان به ۵ بانک همکار معرفی شده که تسهیلاتی از این بانک‌ها به شرکت‌ها داده شده است.

به گفته وی از سوی بانک آینده ۳۵ میلیارد ریال، از سوی بانک صادرات ۲۹۰ میلیارد ریال، از سوی بانک مهر ایران ۵ میلیارد ریال و از سوی بانک سینا ۲۹۷ میلیارد ریال اعتبارات به شرکت‌های دانش‌بنیان اختصاص داده شده است.

صندوق نوآوری و شکوفایی
مرکز توسعه انتقال فناوری سورنا