بازدید نمایندگان «میز صادراتِ خدمات سازمان توسعه تجارت کشور» از مؤسسات و شرکت های دانش بنیانِ مستقر در پارک علم و فناوری یزد


بازدید نمایندگان «میز صادراتِ خدمات سازمان توسعه تجارت کشور» با حضور سرکار خانم ها "مهندس حسینی" و "مهندس محرمی" به همراهی جناب "مهندس مفیدی" از سازمان توسعه تجارت یزد و جناب مهندس "محمدرضا علومی" مدیر عامل شرکت سورنا در تاریخ 94/03/23 صورت گرفت.

این بازدید با هدف آشنایی و شناخت خدماتِ مؤسسات و شرکت های دانش بنیان، و یافتن راهکارهایی برای راهگشایی و تسریع  صادراتِ خدمات در خارج از کشور صورت پذیرفت.

بازدید نمایندگان سازمان توسعه تجارت کشور/سورنا

شروع بازدید از سالن مؤسسات پارک با دیدار جناب مهندس بهمردی مدیر عامل شرکت "نیروپارس" آغاز شد.ایشان با معرفی خدمات و اقداماتی که تا کنون برای صادرات انجام دادند، مشکلات و دغدغه هایِ خود را در این زمینه بیان کردند. در ادامه، در سالن فناوری اطلاعات بازدید از "گروه مهندسی سپهر" با حضور جناب مهندس قانع که در زمینه سیستم های تلفنی مبتنی بر IP فعالیت دارند و در سالن مرکز رشد "شرکت شکلات" جناب مهندس میردهقان که از مدیران جوان مرکز هستند و زمینه خاص فعالیتشان در تولید بازی های آندرویدی است و "شرکت فناوران صنعت رباتیک" جناب مهندس توانا و "شرکت آپافن" جناب مهندس خاکپور که در حوزه تولیدی و خدماتی صنعت فعالیت میکنند، ادامه پیدا کرد. مدیران شرکت ها با طرح دغدغه و مشکلاتی که بر سر راه صادراتِ خدمات خود دارند پرداختند.

 

بازدید نمایندگان سازمان توسعه تجارت کشور از شرکت نیرو پارس/سورنا

بازدید نمایندگان سازمان توسعه تجارت کشور از گروهی مهندسی سپهر/سورنا

بازدید نمایندگان سازمان توسعه تجارت کشور از شرکت شکلات/سورنا

بازدید نمایندگان سازمان توسعه تجارت کشور از شرکت فناوران صنعت رباتیک/سورنا

بازدید نمایندگان سازمان توسعه تجارت کشور از شرکت راهکار تجارت پویا/سورنا

سرکار خانم ها حسینی و محرمی با در نظر گرفتن توانایی ها و پتانسیل موجود در شرکت ها به راهنمایی و تبادل نظر با ایشان پرداختند.در انتهای بازدید نتیجه بر آن شد تا مشکلات به صورت مکتوب بیان شده تا در اسرع وقت راهی برای مرتفع شدن آن ها از سمت سازمان توسعه تجارت در نظر گرفته شود و در آینده نزدیک بازدید مجددی نیز صورت پذیرد.

در پایان بازدید، میهمانان گرامی با حضور در در شرکت سورنا و آشنایی با فعالیت شرکت به طرح نظرات و اقداماتی که میتوانند برای مرتفع شدن مشکلات انجام دهند به بحث و تبادل نظر پرداختند. و قراربرآن شد طی روزهای آتی جهت پیشبرد بهتر موضوع بازدید، جلسات و اقدامات هماهنگ صورت گیرد.