اولین سرمایه‌گذاری مرکز توسعه و انتقال فناوری "سورنا"


اولین سرمایه‌گذاری "مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا" در شرکت صنایع ارتباطی پیام سپهر ایرانیان (سپهر تلکام) با حضور اعضاء هیئت مدیره و انعقاد قرارداد مشارکت از طریق سرمایه‌گذاری به امضای "محمدرضا علومی" مدیرعامل شرکت سورنا و "ابراهیم قانع" رئیس هیئت مدیره سپهر تلکام رسید.

اولین سرمایه‌گذاری "مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا" در شرکت صنایع ارتباطی پیام سپهر ایرانیان (سپهر تلکام)/سورنا

در ادامه علومی در خصوص سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناوری و دانش بنیان بیان فرمودند که طبق آمارهای جهانی، سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات بالاترین نرخ بازده و سودآوری را در بین صنایع مختلف دارد و طبق بررسی‌های انجام شده تقاضا در این زمینه در کشور ما به حدی بالا می‌باشد که طرح‌های فناورانه به خوبی در کشور نتیجه می‌گیرند و از این رو مورد توجه سرمایه گذاران هوشمند قرار گرفته است. ایشان خاطرنشان کردند سهم حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بازار نسبت به سال‌های گذشته بیش از سه برابر افزایش یافته است و این امر نشان از روند رو به رشد سرمایه گذاری این حوزه در سطح ملی می باشد.

در همین راستا سورنا درصدد است با شناسایی فناوری های نوین و پر بازده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، این طرح ها را به افراد علاقه مند بصورت سرمایه گذار خرد و همچنین بصورت سرمایه گذار کلان ارائه دهد.

اولین سرمایه‌گذاری "مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا" در شرکت صنایع ارتباطی پیام سپهر ایرانیان (سپهر تلکام)/سورنا