سورنا کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان

در روابط اقتصادی برای انجام معامله، حداقل دو طرف و یا به عبارت بهتر دو مبادله‌گر وجود دارند که نقش اساسی را در معامله داشته و به‌ «طرف عرضه» و «طرف تقاضا» تعبیر می‌شوند. وقتی محصول عرضه می‌شود و برای تبادل آن قیمتی تعیین می‌گردد، مبادله اقتصادی تحقق نمی‌یابد مگر آنکه اولاً برای آن محصول متقاضی وجود داشته باشد، ثانیاً متقاضی قیمت تعیین‌شده را متناسب با، ارزش محصول عرضه‌شده بداند و ثالثاً توانایی پرداخت بهای محصول را داشته باشد.

                                                                                                                           

"سورنا" کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان

مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا با انعقاد تفاهمنامه با صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان "کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان" شرط سوم را محقق می‌کند و یا زمینه آن را فراهم می‌کند. این خدمت از سویی وسیله‌ای برای افزایش قدرت خرید به‌ صورت تأمین منابع مالی مورد نیاز «طرف تقاضا» و از سوی دیگر ابزاری برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان «طرف عرضه» می‌باشد.

مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا به عنوان کارگزار لیزینگ محصولات دانش بنیان مفتخر است آمادگی خود را جهت اعطای تسهیلات کم بهره به خریداران به عنوان یکی از معدود شرکت‌های تایید صلاحیت شده صندوق نوآوری و شکوفایی، اعلام نماید.

این خدمت که در راستای مشتری‌مداری، تأمین اعتبار خریداران محصولات دانش بنیان صورت می‌گیرد، موجب  افزایش درآمد ناخالص ملی، درآمد سرآنه و توسعه بازار محصولات دانش بنیان خواهد شد.

علاقمندان محترم می توانند در صورت تمایل به دریافت تسهیلات کم بهره لیزینگ جهت خرید محصولات دانش بنیان، با ما تماس بگیرند. 

آیین نامه طرح لیزینگ محصولات شرکت‌های دانش بنیان

 

کاربرگ درخواست خدمات توسعه بازار لیزینگ و فروش اقساطی