یزد به شبکه ملی فن بازار پیوست


"محمد رضا علومی"، مدیر عامل راهکار تجارت پویا سورنا از آغاز به کار دفتر منطقه ای فن بازار ملی ایران در استان یزد خبر داد.

مهندس علومی با اشاره به برنامه ها و دستاوردهای فن بازار ملی ایران در راستای تحرک و توسعه اقتصاد دانش بنیان اظهار داشت: اجرای این طرح در گستره ملی از تکالیف معاونت علمی است که به پارک فناوری پردیس واگذار شد و در مناطق گوناگون از کشور اجرایی شده است.

وی از تشکیل نخستین جلسه شورای هماهنگی فن بازار منطقه ای یزد با حضور معاون برنامه ریزی استاندار به عنوان دبیر شورا، رئیس پارک علم و فناوری یزد، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و دیگر اعضا این شورا خبر داد.

در این جلسه که در محل مرکز فناوری اقبال و با حضور "حسین صابری" (معاون فناوری پارک پردیس) و "قنبرپور" (رئیس فن بازار ملی ایران) برگزار گردید، ابعاد اجرایی این طرح و اهداف و افق های آن از سوی اعضا مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

مهندس علومی به نقش پارک علم و فناوری یزد به عنوان دبیر این شورا اظهار داشت؛ با توجه به زمینه کاری و توانمندی های ساختاری، انسانی و ارتباطی سورنا، این شرکت به عنوان کارگزار اجرایی فن بازار ملی ایران در استان یزد انتخاب شده است.

وی به فرصت های فراوانی که اجرای موفق طرح فن بازار ملی برای سرمایه گذاران و کارآفرینان ایجاد خواهد نمود اشاره کرد و افزود سورنا در گام اول تمام تلاش خود را برا ی معرفی این پروژه به ذینفعان و آشنایی بیشتر و بهتر آنها با ظرفیت ها، تسهیلات و امکانات این طرح به کار خواهد بست.

یزد به شبکه ملی فن بازار پیوست/سورنا

یزد به شبکه ملی فن بازار پیوست/سورنا